Forfit jest kameralnym studiem fitness, umożliwiającym szeroko pojęty rozwój sprawności fizycznej pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych. Mieści się we Wrocławiu i jest doskonałą alternatywą dla dużych, przepełnionych klubów fitness i świetnym wyborem dla osób, które nie lubią ćwiczyć przy innych ludziach.

Każdy kto choć trochę bardziej zgłębił wiedzę z zakresu treningów siłowych wie, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która pasowałaby do każdego ćwiczącego. Gdyby tak było, wszyscy łatwo i szybko traciliby zbędny tłuszcz lub zyskiwali obwody w bicepsie. Niestety tak łatwo nie ma, i każda osoba pragnąca ćwiczyć powinna mieć ułożony spersonalizowany trening. Doskonale zdają sobie z tego sprawę członkowie zespołu studia Forfit, w którego skład wchodzą: Arkadiusz Kopecki (właściciel), Katarzyna Kopecka oraz Dąbrowska. Wszyscy są doświadczonymi i wykwalifikowanymi trenerami personalnymi z różnymi specjalizacjami. Na dobrze wyposażonej siłowni, jak i kameralnej salce fitness odbyć można trening spalający tkankę tłuszczową i budujący mięśnie.

Studiem Forfit powinny szczególnie zainteresować się młode mamy i kobiety w ciąży, pragnące zachować lub odzyskać formę a nie lubiące ćwiczyć w dużych grupach. Studio prowadzi bowiem zajęcia przygotowane specjalnie pod kątem ich potrzeb. Na trening można też przyjść z maluchem, na sali znajduje się specjalna, wydzielona dla dzieci strefa, z której zawsze widzą swoich ćwiczących rodziców. Kompleksowość usług Forfit uzupełniają indywidualne porady i plany żywieniowe, które w parze z treningami zapewniają uzyskanie pożądanej sylwetki.