Fitness World to sieć klubów fitness, posiadająca 4 placówki na terenie Wrocławia. Kluby duńskiej sieci działają 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu i umożliwiają wszechstronny rozwój fizyczny. W Fitness World można odbywać treningi indywidualne, jak i grupowe.

Fundamentem klubu Fitness World jest bogato wyposażona siłownia. Rozgrzewkę i „cool-down” po treningu można odbyć na jednej z maszyn aerobowych czyli bieżni stacjonarnej, ergometru wioślarskiego, rowerku lub orbitreka. Ćwiczenia siłowe umożliwia zestaw wolnych ciężarów w postaci sztang i hantli, a także suwnic i maszyn oporowych, takich jak wyciągi czy modlitewniki. Oprócz tradycyjnego treningu siłowego w klubie można trenować funkcjonalnie na drążkach do podciągania, poręczach do dipów a także odważników kulowych – kettlebell. Trenować można samodzielnie, jeśli posiada się pewne doświadczenie, lub pod okiem trenera personalnego, który dobierze indywidualny program treningowy oraz dietetyczny, co jest szczególnie pomocne dla osób początkujących.

W klubach Fitness World odbywa się wiele zajęć grupowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. To alternatywa dla klasycznego treningu siłowego i doskonały wybór dla osób lubiących towarzystwo innych ćwiczących. Są one podzielone na kilka kategorii. Mają służyć poprawie mobilności i sprawności ruchowej, zwiększeniu szybkości, spalaniu tkanki tłuszczowej, aktywności fizycznej na bazie tańca oraz wyciszeniu ciała i umysłu. Intensywność zajęć jest różna – od małej, po bardzo dużą i każdy znajdzie odpowiednie dla swojego poziomu zaawansowania i potrzeb.