California Fitness to klub fitness działający we Wrocławiu i umożliwiający rozwój fizyczny na różne sposoby. Odnajdą się w nim zwolennicy indywidualnych ćwiczeń na siłowni, oraz miłośnicy zajęć grupowych. Oferta klubu jest szeroka i pozwala na aktywność fizyczną dopasowaną do potrzeb, jak i upodobań.

Trzonem klubu California Fitness jest siłownia, tak jak ten amerykański stan jest trzonem siłowni i bodybuildingu. Wyposażenie siłowni jest bardzo dobre i pozwala na wszechstronny trening siłowy. Znajdują się na niej wolne ciężary, takie jak sztangi i hantle, a także ławeczki proste i skośne, aby można było „zaatakować” mięśnie pod różnymi kątami i urozmaicić sobie ćwiczenia. Racki i bramy z wyciągami, a także maszyny w rodzaju modlitewnika czy suwnicy pozwalają na skuteczny trening izolowany. Maszyny cardio czyli bieżnia lub rowerek stacjonarny posłużą do rozgrzania organizmu przed sesją treningową lub schłodzeniu go i uspokojeniu tętna po niej. Każdy więc może dobrać metodę treningową zgodną z jego doświadczeniem, stażem treningowym i potrzebami. Sesje można odbywać samemu lub skorzystać z usług trenerów osobistych. To doskonała opcja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, która pozwoli uniknąć błędów w wykonywaniu ćwiczeń a sesje czyni znacznie bezpieczniejszymi.

Oferta California Fitness to także szeroki wachlarz zajęć grupowych. Wśród nich znajdują się dobrze znana Zumba, pilates, tabata a także pump. Oprócz zajęć fitness, w klubie odbywają się także treningi boksu. Californię spośród innych klubów i siłowni, wyróżnia zamiłowanie do tańca, a więc można nauczyć się tam tańca towarzyskiego, a dzieci zapisać na balet. Zajęcia w grupach to nie tylko wymagające treningi ale też ćwiczenia wzmacniające kręgosłup oraz relaksacyjna joga oraz joga klasyczna.