Cityfit jest wrocławskim, całodobowym klubem fitness, umożliwiającym aktywność fizyczną o dogodnej dla ćwiczącego porze. Oferuje doskonale wyposażoną siłownię, oraz szereg zajęć grupowych.

Siłownia w Cityfit podzielona jest na strefy. Każda z nich służy innemu rodzajowi ruchu i ćwiczeniom. Strefa warm-up i cool down służy do rozgrzewki przedtreningowej lub uspokojeniu organizmu po ciężkiej sesji ćwiczeń. Można to zrobić na jednej z wielu maszyn cardio – rowerku, ergometrze, orbitreku lub bieżni stacjonarnej. Do dyspozycji pozostają też piłki fitness, gumy, skakanki i maty. Miłośników klasycznych ćwiczeń siłowych ucieszy duża strefa wolnych ciężarów. Tam znajdą ławeczki, hantle i sztangi, dzięki którym odbędą trening bez żadnych ułatwień. Strefa maszyn oporowych to świetny wybór dla początkujących i dla osób, które zamierzają przypuścić szczególny „atak” na wybraną partię mięśniową. Ćwiczyć można samemu, lub skorzystać z usługi i wiedzy trenerów personalnych, którzy dobiorą najodpowiedniejszy rodzaj ćwiczeń dla każdego klienta. Dla zwolenników nowocześniejszych metod treningowych pozostają strefy Cross i treningu funkcjonalnego łączącego ćwiczenia z masą ciała, kettlami i sztangami a przy tym są bardzo wymagające wydolnościowo.

W Cityfit można zapisać się też na zajęcia grupowe, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Klub proponuje treningi na taśmach TRX, jump, body shape, tabatę, czy skakanking. Dla miłośników sztuk walki prowadzone są zajęcia muay thai lub mma.