Matchpoint to wrocławskie centrum sportowe, umożliwiające uprawianie sportu i rozwój fizyczny we wszechstronny sposób. To miejsce, gdzie doskonale będą się czuć miłośnicy tenisa (i jego różnego rodzaju odmian i dyscyplin pokrewnych), ale też bywalcy siłowni. Oprócz trenowania, centrum pozwala na relaks w klubowej restauracji oraz odbycie sesji masażu i fizjoterapii.

Trzonem centrum Matchpoint są korty do tenisa ziemnego. Można na nich pobierać lekcje tej dyscypliny oraz odbywać sparingi. Matchpoint prowadzi też szkółki tenisowe dla najmłodszych. W centrum można zagrać i nabrać doświadczenia od podstaw w dyscyplinach pochodnych tenisa ziemnego czyli w tenisie stołowym (popularnie nazywanym ping-pongiem), badmintonie i squashu. Matchpoint to doskonałe miejsce dla miłośników sportów rakietowych, zarówno doświadczonych, jak i amatorów dopiero rozpoczynających z nimi swoją przygodę.

W centrum znajduje się stosunkowo niewielka, ale bardzo dobrze wyposażona siłownia. Można na niej odbyć pełny i satysfakcjonujący trening siłowy na maszynach oporowych, z użyciem wolnych ciężarów czy masą własnego ciała. Może to być trening klasyczny – kulturystyczny, lub funkcjonalny. Prócz sprzętu do ćwiczeń siłowych, na sali znajdują się maszyny cardio. Matchpoint proponuje także treningi personalne na siłowni i zajęcia fitness w grupach pod okiem instruktorów. Po treningu można zjeść smaczny posiłek w klubowej restauracji Aroma lub odetchnąć w klubokawiarni z widokiem na korty. Do dyspozycji klientów pozostaje także strefa spa & wellness z masażami, sauną i solarium.