TAJM Catering to marka, która specjalizuje się w diecie pudełkowej. Ich głównym celem jest tworzenie jadłospisów które są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Firma dostarcza swoje posiłki bezpośrednio do miejsca pracy lub domu. TAJM Catering umożliwia osobom zabieganym i pracującym szybkiego i wygodnego sposobu na zdrowe odżywianie.

Menu TAJM Catering Wrocław – jakie diety pudełkowe oferuje firma?

Na pewno nikt nie będzie narzekał na różnorodność menu w TAJM Catering Wrocław. Nawet najwybredniejsze podniebienia znajdą tam coś dla siebie. Najciekawszą ofertą jest opcja “Premium z wyborem menu”. To Ty sam decydujesz, co konkretnego dnia zjesz.

Dużą popularnością cieszy się również dieta klasyczna. To zupełnie nowa odsłona diet standardowych, jakie oferują inne firmy cateringowe. TAJM Catering Wrocław stawia na zdrowe odżywianie w połączeniu z dobrym smakiem. W tym jadłospisie spotkasz klasyczne, dobrze znane Ci dania, ale z nowym, ciekawszym spojrzeniem. Dieta klasyczna udowadnia, że zdrowie jedzenie wcale nie jest nudne!

Domowe pudełko przyjemnie zaskoczy Cię smakami potraw jak u mamy czy babci. Dla kogoś, kto kocha tradycyjne, smaczne jedzenie, ten jadłospis będzie strzałem w dziesiątkę.

TAJM Catering Wrocław nie zapomniał również o osobach z alergiami czy specjalnymi dietami. Wśród dostępnych jadłospisów spotkasz się z menu wegetariańskim, niskim indeksem glikemicznym, czy Hashimoto. Dla wrażliwych żołądków powstała dieta lekkostrawna.

Tak różnorodne menu sprawia, że w TAJM Catering Wrocław każdy znajdzie swój wymarzony jadłospis.

Cennik TAJM Catering Wrocław – jaki jest koszt diety pudełkowej?

Cennik diet pudełkowych od TAJM Catering Wrocław różni się w zależności od jadłospisu oraz jego kaloryczności. Równie ważna jest to na ile dni wykupujesz dietę. Im dłużej, tym lepiej. Otrzymasz wtedy niższą stawkę diety za dzień.

Cennik diet pudełkowych znajdziesz na stronie internetowej TAJM Catering Wrocław.

Czy TAJM Catering Wrocław oferuje promocje?

TAJM Catering Wrocław oferuje sezonowe promocje, które zachwycają wysokimi rabatami. Możesz zaoszczędzić nawet 30% na zamówieniu! Śledź na bieżąco media społecznościowe firmy cateringowej oraz ich stronę internetową i dowiedz się więcej o sezonowych promocjach.

Ponadto, TAJM Catering Wrocław ma również stałe rabaty. Za polecenie diety znajomemu otrzymasz 5 złotych za każdy dzień. Jeśli zamówi on jadłospis na 10 dni – dostaniesz 50 złotych. W przypadku diety na 20 dni – otrzymasz aż 100 złotych od Tajm Catering Wrocław. Ponadto, firma cateringowa oferuje również program lojalnościowy, gdzie wydane pieniądze zamieniasz na punkty. Wspomniane punkty wymienisz na złotówki, które w części, a nawet w całości opłacą Twoje kolejne zamówienie!

Jakie są opinie na temat TAJM Catering Wrocław?

TAJM Catering Wrocław cieszy się pozytywnymi opiniami w sieci. Pochlebne recenzje kładą nacisk na fakt, że zdrowe i zrównoważone odżywianie jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla osób o zabieganym trybie życia. To świadczy o jakości i zaangażowaniu TAJM Catering Wrocław w zapewnienie swoim klientom najlepszych usług cateringowych.