Jeśli szukasz zdrowego cateringu na terenie Wrocławia? Zwróć szczególną uwagę na firmę Eko Catering. Firma ta oferuje wyjątkowe rozwiązania cateringowe, które skupiają się na zdrowym i smacznym jedzeniu. Posiłki powstają z naturalnych i ekologicznych składników, co przekłada się na niezwykłe doświadczenie dla Twoich

Jakie menu oferuje Eko Catering Wrocław?

Eko Catering specjalizuje się w dostarczaniu posiłków dla ośrodków zdrowia, kantyn, a także obsłudze imprez. W zespole firmy pracują doświadczeni kucharze oraz specjaliści do spraw żywienia. To sprawia, że Eko Catering Wrocław zapewnia najwyższą jakość usług cateringowych. Oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Eko Catering specjalizuje się w dwóch dziedzinach: Care Catering oraz Well Catering. Pierwszy tym żywienia odnosi się do przygotowania posiłków w ośrodkach zdrowia czy domach opieki społecznej. Dania są odpowiednio zbilansowane, a równocześnie uwzględniają wszystkie zalecenia lekarskie. Nad jadłospisami czuwa dietetyk.

 

W Care Catering ważne jest to, żeby posiłki były zdrowe i pyszne jednocześnie. Osoby starsze czy schorowane często mają problem z jedzeniem. Dlatego Eko Catering przykłada szczególną uwagę do tego, aby posiłki smakowały wszystkim pensjonariuszom i dostarczały im mnóstwo energii.
Z kolei do Well Catering skupia się w obrębie zarządzania kantynami pracowniczymi. Eko Catering Wrocław organizuje od podstaw restauracje w budynkach swoich klientów i nią zarządza. W ramach dzierżawy przestrzeni oferuje przystępne ceny w firmowym jadłospisie. Ponadto, oferuje również dowóz posiłków do klienta w formie lunchboxów. W menu znajdziesz kilka opcji jak zupę danie mięsne, wegetariańskie, czy jednogarnkowe. Do tego dobierzesz dodatki, surówki, a na koniec deser.

Jaki jest cennik w Eko Catering Wrocław?

Eko Catering Wrocław podchodzi bardzo indywidualnie do każdego zamówienia. Chcesz poznać dokładny cennik? Skontaktuj się z firmą. Skorzystaj z numeru telefonu, który znajdziesz na stronie internetowej lub napisz wiadomość e-mail.

Zobacz ranking diet pudełkowych we Wrocławiu!

Czy Eko Catering Wrocław oferuje obecnie promocje?

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat promocji w Eko Catering Wrocław. Firma przygotowuje każdą ofertę indywidualnie. Zastanawiasz się czy Eko Catering Wrocław oferuje rabaty na swoje usługi? Skontaktuj się bezpośrednio z firmą. Przygotują dla Ciebie korzystną ofertę.

Jakie są opinie na temat Eko Catering Wrocław?

Eko Catering Wrocław cieszy się dobrą opinią wśród firm, dla których przygotowywała catering. Wielu ich klientów podkreśla, że ich kantyny cieszą się sporą popularnością. Posiłki są smaczne, a obsługa bardzo uprzejma. Firmy podkreślają również, że Eko Catering Wrocław jest elastyczny we współpracy.
Jeśli szukasz cateringu dla swojej firmy, to z pewnością postaw na Eko Catering Wrocław!