Calypso jest siecią klubów fitness, której wrocławska placówka na ulicy Świdnickiej. Pozwala na wszechstronny rozwój fizyczny klubowiczów dzięki doświadczonej kadrze trenerów i bardzo dobremu wyposażeniu w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń. Klimatyzowane sale pozwalają na wykonywanie podstawowych, a także nawet najbardziej zaawansowanych programów treningowych.

W Calypso można rozgrzać się na jednej z wielu maszyn aerobowych. Wybrać można najodpowiedniejsze dla siebie urządzenie – ergometr wioślarski , bieżnię, orbitrek czy rowerek stacjonarny. Siłownię wyposażono w klasyczne sztangi i hantle, do treningu z wolnymi ciężarami. Osoby początkujące i pragnące nałożyć szczególny nacisk na wybrane partie mięśniowe skorzystać mogą z maszyn oporowych. Sala ćwiczeń posiada także strefę treningu funkcjonalnego wyposażoną w piłki lekarskie i bosu, drabinki, poręcze do dipów a także drążki do podciągania. Satysfakcjonujący trening odbędą tam miłośnicy ćwiczeń z masą własnego ciała oraz odważników kulowych, których bogaty zestaw znajduje się w strefie. Klubowicze chcący ćwiczyć pod okiem profesjonalistów, mogą skorzystać z usług wykwalifikowanych trenerów osobistych.

Klub fitness Calypso oferuje również zajęcia grupowe. To świetna propozycja dla lubiących ćwiczyć wśród innych osób, które dążą do tego samego celu. Mogą zapisać się na Zumbę, power pump, power-bike, express tabatę, ABT, trampoliny oraz aerobik na bazie tańca – salsy. Osoby szukające mniej wymagających zajęć, lub chcące poprawić swoją mobilność, mogą pójść na rozciąganie, jogę i specjalne treningi dedykowane wzmacnianiu kręgosłupa. Oprócz z sal treningowych, do dyspozycji klubowiczów pozostaje też sauna.