Suvibox to catering dietetyczny dostarczający zdrowe i smaczne posiłki klientom pod drzwi. Wyróżnia się przygotowywaniem potraw metodą sous vide, dzięki której zachowywane są nie tylko naturalny smak dań ale też wszystkie cenne składniki odżywcze. Firma swoją usługą obejmuje cały Wrocław.

Suvibox to 15 diet – mających ułatwić klientom osiągnięcie różnych celów. Bez względu na wybór, 1 cel jest zawsze osiągany. Jest nim oszczędność czasu, który musiałby zostać poświęcony na chodzenie na zakupy i samodzielne gotowanie zdrowych posiłków. Firma proponuje dietę z dań bliskich tradycyjnej diecie domowej, dietę odchudzającą, ketogeniczną, standardową, dla osób z cukrzycą, sportową, wegetariańską, wysokobiałkową, oczyszczającą, bez gluteny i laktozy, dla kobiet w ciąży i poprawiającą funkcjonowanie układu nerwowego.

Nad kompozycją składników i ich zbilansowaniem czuwają wykwalifikowani dietetycy, natomiast kucharze dbają o pyszny smak i aromat dań. Wszystkie potrawy przygotowane są metodą sous vide, czyli gotowane w próżni. Po raz pierwszy metodę opisano w 1799, a ponownie odkryto w latach 60-tych XX w. Potrawy są pakowane próżniowo i powoli podgrzewane, ale nigdy nie osiągają temperetury wrzenia. Tak przygotowane dania pozostawiają niski indeks glikemiczny warzyw, smakują i pachną lepiej niż przy smażeniu lub gotowaniu tradycyjnym, nie tracą żadnych cennych mikro i makroskładników. Stawiając na zdrowie, Suvibox proponuje linię Proeko, czyli podawanie dań na w 100% biodegradowalnych tackach.