Maczfit to catering dietetyczny specjalizujący się w dostarczaniu diety pudełkowej. Posiada w ofercie wachlarz gotowych programów żywieniowych – jadłospisów, indywidualne menu konfigurowane samodzielnie przez klientów oraz specjalny, tygodniowy detoks sokowy. Wszystkie menu dostarczane są klientom pod same drzwi na terenie całego Wrocławia.

Fundamentem działalności cateringu Maczfit są przede wszystkim na programy żywieniowe, opracowywane przez profesjonalnych dietetyków. Każdy posiłek, niezależnie od programu, jest doskonale zbilansowany, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych. Potrawy przygotowują wykwalifikowani kucharze, dzięki którym są pyszne i nie można się nimi znudzić.

Programy Maczfit są dietami uwzględniającymi specjalne potrzeby żywieniowe i cele, dla których klienci podejmują się diety. Dietetycy opracowali programy m.in. dla osób chcących zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej, nabrać masy mięśniowej przy intensywnych ćwiczeniach siłowych, cierpiących na alergię na laktozę i gluten, chorujących na cukrzycę, osób cierpiących na Hashimoto a także wegetarian i wegan. Wybrać można również rozwiązanie Fit Office, czyli posiłki do pracy bez śniadania lub kolacji. Kaloryczności posiłków w zależności od wybranego programu, waha się między 1000 a 3000 kalorii dziennie, i jest ustalana przez klienta, zgodnie z jego potrzebami i preferencjami.

Klient może zestawiać całodzienne menu samodzielnie przy pomocy 20 posiłków, jednak nadal w wybranej przez siebie kaloryczności. Wybiera ulubione potrawy z każdego, podstawowego menu w samodzielnie sprawując kontrolę nad dietą. Osoby pragnące oczyścić organizm z toksyn, mogą skorzystać z sokowego detoksu, na który składa się zestaw zdrowych i naturalnych soków, bez sztucznych konserwantów i cukru.