Coraz więcej osób szuka sposobu na utrzymanie zdrowej diety. Jednocześnie brakuje im czasu na gotowanie i komponowanie odpowiednich posiłków. Idealnym rozwiązaniem jest wówczas catering dietetyczny. Wrocław oferuje wiele firm, które dostarczają posiłki bezpośrednio pod ustalony adres. Jednym z najczęściej zadawanych pytań odnośnie diety pudełkowej jest jej koszt. Ile kosztuje dieta pudełkowa we Wrocławiu? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ ceny zależą od wielu różnych czynników.

Ile kosztuje dieta cateringowa?

Ceny poszczególnych diet cateringowych różnią się między sobą ze względu na wiele czynników. Koszt usługi zmienia się w zależności od rodzaju wybranej diety, ilości posiłków w pakiecie, czasu trwania takiej diety oraz samej firmy cateringowej. Czasami na cenę wpływa również dostęp do dodatkowych usług, takich jak konsultacja z trenerem personalnym lub dietetykiem.

Z tego względu to właściwie Ty decydujesz jaka będzie odpowiednia dla Ciebie dieta pudełkowa. Wrocław ma na swoim terenie firmy, które oferują diety pudełkowe już od około 30 zł za dzień. Jednak, w zależności od wybranej opcji, koszt za jeden dzień diety pudełkowej może wynosić również ponad 100 zł.

Musisz też pamiętać, że dieta pudełkowa to nie tylko koszt samego jedzenia. Przygotowane wcześniej, dostarczane pod wskazany adres posiłki to bardzo wygodna dieta. Wrocław jest rozległym miastem. Dzięki cateringowi z dostawą do domu oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na zrobienie zakupów, gotowanie i dojazd.

Czytaj również poradnik “Jaki polecacie catering we Wrocławiu

Ile kosztuje dieta pudełkowa na miesiąc?

Miesięczny koszt zarówno standardowej, jak i spersonalizowanej diety pudełkowej jest bardzo zróżnicowany. Ceny mogą być zupełnie inne w zależności od miasta, rodzaju diety, firmy czy szczegółów dostawy. Ile zatem kosztuje catering Wrocław? Cennik takich usług jest dość szeroki. Średnia cena cateringu dietetycznego zawiera się w przedziale od 30 zł do nawet 100 zł za jeden dzień. Po przeliczeniu koszt diety pudełkowej we Wrocławiu waha się zatem między 700 zł a 3000 zł na miesiąc.

Zobacz Ranking najlepszych cateringów we Wrocławiu!

Ceny niektórych pakietów mogą wydawać Ci się wygórowane, ale nie warto od razu z nich rezygnować. Istnieje kilka sposobów jak obniżyć koszty korzystania z diety z dostawą do domu. Wrocław przykładowo ma na swoim terenie firmy, które oferują zniżki przy wykupieniu miesięcznego abonamentu na catering. W ten sposób możesz oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Jeśli z kolei chciałbyś najpierw przetestować posiłki danej firmy, możesz skorzystać z dnia próbnego. Opłaty za zestawy w ramach takiego dnia są zazwyczaj niższe.

Ile kosztuje najtańsza dieta pudełkowa?

Wielu ludzi, którzy zaczynają przygodę ze zdrowym odżywianiem, dbaniem o sylwetkę i sportem, wybiera tani catering dietetyczny. Wrocław obfituje w firmy, które oferują pakiety w przystępnych cenach. Jednak ile kosztuje najtańsza dieta pudełkowa? Wszystko zależy od przyjętych kryteriów.

Po przeanalizowaniu średnich kosztów diety pudełkowej, ceny najtańszych opcji mieszczą się w przedziale 30-35 zł. Jednak musisz zwrócić szczególną uwagę, co dokładnie znajduje się w takim cateringu dietetycznym. Dzień próbny – Wrocław i firmy na jego terenie często oferują możliwość przetestowania dostępnych posiłków w niższej cenie. Skorzystaj z tego i sprawdź, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie odpowiednia.