Dieta pudełkowa zdobywa popularność, a wraz z nią zwiększa się konkurencja wśród firm cateringowych. Zestawienie najlepszych firm dietetycznych z pewnością ułatwi wybór.

Dieta Wrocław – dla aktywnych i wymagających

Na diety przechodzą nie tylko Ci, który chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim osoby żyjące aktywnie, szczególnie jeśli w grę wchodzi intensywny wysiłek fizyczny. dlatego firmy cateringowe tworzą często trenerzy personalni, aby wesprzeć swoich klientów zbilansowaną dietą.

Be Diet Catering – firma Ewy Chodakowskiej i jej zespołu perfekcyjnie dopełnia oferowane przez trenerkę plany treningowe.

LookFit – kolejne dobre połączenie trenerów, dietetyków i kucharzy w walce o nasz zdrowy tryb życia.

Dietific – dieta pod kontrolą dietetyka i technika żywienia z doktoratem, czyli zdrowie na poważnie.

Dieta Wrocław elastycznie

Ludzie mają tak wszechstronne upodobanie i potrzeby dotyczące ich żywienia, że kucharze i dietetycy postanawiają podążać za nimi. Dzięki temu w Rukola Catering możemy stworzyć indywidualną dietę, a Maczfit daje nam dostęp do kilku posiłków każdego dnia, aby menu dawało, nie ograniczało.

Catering dietetyczny powinien być dostępny dla wszystkich – to musiało być jedno z założeń firmy BodyChief, bo oferta przeznaczona jest m.in. dla dzieci i kobiet w ciąży. Wśród diet dostępne są także oparte na sokach diety oczyszczające. Czyżby odpowiedź na poświąteczne zapasy?

Dieta Wrocław – niebanalne możliwości

Są takie potrawy, które ciężko jest przygotować w domu – wymagają umiejętności lub specjalnego wyposażenia domowej kuchni. Firmy cateringowe mogą takie jedzenie dowieść pod sam próg, a my nie musimy się martwić

SuViBox – wyróżnia ich sposób przygotowania posiłków. Wolne gotowanie próżniowe to coś, czego nie zrobimy w domowych warunkach

Food Harmony – posiłki oczywiście zasługują na pochwałę, ale zachwyt przychodzi dopiero po nich. Twórczynie nie mają sobie równych w zdrowych deserach.

AfterFit z dietą Samuraja – odżywianie jak japoński wojownik nie jest już tylko wytworem chłopięcych marzeń. To dobry wybór dla sportowców i ciekawych nowych smaków

Dietykieta – długowieczność w Polsce? Dzięki diecie śródziemnomorskiej może stać się faktem. Dla fanów południowej kuchni i owoców morza codzienne posiłki mogą stać się rajem dla podniebienia.