Dostarczane codzienne potrawy stają się rozwiązaniem łatwiejszym nawet od studenckich słoików. W gąszczu możliwości łatwo się jednak zgubić.

Catering dietetyczny Wrocław – ranking diet pudełkowych

  1. Be Diet Catering – powstała jako rozszerzenie działalności Be Diet Ewy Chodakowskiej – Be Diet Catering ma w sobie wszystko to, co miłośnicy słynnej polskiej trenerki cenią w jej działalności. Be Diet Catering to nowoczesna oferta w odpowiedzi na potrzeby klientów. Twórcy i obsługująca system zamówień strona internetowa emanują energią, a w posiłkach przeważa chęć do złamania monotonii.
  2. Maczfit – największą zaletą tej firmy jest elastyczność. Menu nie ogranicza swobody klienta. Posiłki i preferencje można niemal dowolnie zmieniać, aby otrzymać najlepiej dostosowaną dietę pudełkową każdego dnia.
  3. SuViBox – stawia na niebanalny i zdrowy sposób przyrządzania. Wszystkie potrawy gotowane są metodą Sous Vide, czyli wolne gotowanie w próżni. Zachować ma to wszelkie składniki odżywcze spożywanych produktów.
  4. BodyChief – modne i potrzebne podejście ekologiczne do oferowanej usługi. Pojemniki, sztućce i słomki dostarczane do klienta są biodegradowalne. Według gwarancji firmy, za te zmiany klient nie ponosi dodatkowych kosztów.
  5. Afterfit – szeroki wybór diet. W ofercie nawet dieta dla osób z nadciśnieniem czy dieta Paleo. Dodatkowym plusem jest jasna, czytelna strona i interaktywna pomoc w doborze diety.

Catering dietetyczny Wrocław – ranking ofert nieoczywistych

Co poza dietą w pudełkach może oferować firma cateringowa? Okazuje się, że całkiem sporo. W ramach wykupionej diety możemy korzystać z darmowych porad wykwalifikowanych dietetyków klinicznych oraz interaktywnych kalkulatorów kalorii, zapotrzebowania na wodę oraz współczynnika masy ciała. Dzięki ekologicznemu podejściu części firm dostajemy także czyste sumienie, bo gotowe posiłki otrzymujemy w pojemnikach i torbach, które nie niszczą środowiska. Zdecydowanie bardziej ekologiczny wybór niż cotygodniowe zakupy w supermarkecie. Możemy też liczyć na promocje, programy lojalnościowe i wyjątkowe konkursy. Do wygrania między innymi darmowe posiłki czy dostęp do portali treningowych. Prowadzone przez firmy cateringowe blogi i kanały w mediach społecznościowych to także spora dawka potrzebnej wiedzy, Wszystko to w kierunku zdrowego trybu życia i większej świadomości dotyczącej żywienia.