D36 jest wrocławskim studiem fitness, w którym odbywają się siłowe treningi personalne. Za cel postawiło poprawę kondycji, siły i sprawności ćwiczących w kompleksowy sposób. Oprócz treningów, w D36 można zasięgnąć porady dietetyka, lub skorzystać z usług fizjoterapeuty.

Studio D36 nie jest dużym klubem fitness, czynnym całą dobę i stawiającym na (nomen omen) masę klientów, bez dbania o jakość usług. Studio jest nieduże i nie uświadczymy w nim żadnych maszyn. Jest tak dlatego, że zespół trenerski składający się z Marty Nowickiej, Kuby Stynara, Michała Wróblewskiego i Jacka Wujdy, stawia nie tylko na ładny wygląd, ale na przede wszystkim sprawność. A tę najlepiej uzyskuje się dzięki wielostawowym ćwiczeniom z użyciem masy własnego ciała i wolnych ciężarów. Dlatego na wyposażeniu sali treningowej Studia D36 znajdują się sztangi, drążki do podciągania, hantle, obręcze gimnastyczne, czy odważniki kulowe. Każdy z trenerów ma inną specjalizację, więc prowadzi inny rodzaj treningów personalnych, w zależności od celów klienta. Pod ich okiem można nabrać masy mięśniowej dzięki ćwiczeniom z ciężarami, zrzucić wagę, nabrać sprawności dzięki kalistenice, lub siły w dynamicznych ćwiczeniach z kettlami.

Zespół trenerski Studia D36 charakteryzuje indywidualne podejście do klienta. Zwracają uwagę na anatomię, staż treningowy i przebyte kontuzje, dobierając najlepszy rodzaj treningu do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Oferują też treningi „naprawcze”, które pomagają w pozbyciu się bólów czy powiększeniu zakresu ruchu oraz fizjoterapię. Proponują też porady żywieniowe, ponieważ ćwiczenia dają właściwe efekty wyłącznie w połączeniu z prawidłową dietą.