Decydując się na catering dietetyczny chcemy wiedzieć jakiej jakości potrawy będziemy jeść przez najbliższy czas. Ta forma staje się przecież naszym podstawowym lub jedynym jadłospisem. Nie kupujmy w ciemno, wykorzystajmy dzień próbny.

Catering dietetyczny Wrocław dzień próbny – jakie zasady?

Wrocławskie firmy mają różne zasady składania zamówień. W niektórych dzień próbny jest nieco tańszy od standardowej oferty, w innych jest to po prostu zestaw posiłków na jeden dzień, a część nie ma go w swojej ofercie. Możemy się także natknąć na różne nazwy: dzień próbny, dzień testowy czy zamówienie testowe. Co do zasady imituje on regularne zamówienie. Wybieramy rodzaj diety i  ilość posiłków (jeśli firma daje możliwość w klasycznej ofercie) oraz datę dostawy. Torbę z zamówionymi posiłkami dostajemy pod wskazany adres i pozostaje tylko delektować się nowymi smakami. Jeśli catering sprawdził się dobrze, zamów na dłużej. Niżej przeczytasz czemu warto.

Catering dietetyczny Wrocław – dzień próbny gwarantowany

Które dokładnie firmy we Wrocławiu mają w ofercie zamówienie na jeden dzień? Ze sprawdzonych przez nas są to Maczfit, Afterfit, BodyChief oraz SuViBox. Niedawno powstała firma Ewy Chodakowskiej BeDiet Catering ma natomiast opcję złożenia zamówienia na minimum 2 dni. Nie robi to większej różnicy jeśli mamy w planie testowanie kilku diet pudełkowych. Po dłuższym zastanowieniu dojdziemy nawet do wniosku, że dwu-lub trzydniowy okres próbny daje nam większą możliwość sprawdzenia jakości i smaku posiłków oraz ich odpowiedniej dostawy. Taki dzień próbny warto zorganizować razem z partnerem czy współlokatorem i zamówić posiłki z dwóch różnych diet. To też fajny sposób na leniwy weekend, śniadanie do łóżka przywiezie kurier.

Catering dietetyczny Wrocław – dzień próbny kontra zamówienie na długo

U większości firm cateringowych we Wrocławiu zamówienie na większą liczbę dni daje dużą oszczędność. Powyżej indywidualnie określonych poziomów (zwykle ok. 15-25 dni) cena za dzień gwałtownie spada. Możemy też liczyć na dodatkowe prezenty czy bonusy jak darmowy zestaw posiłków na n-ty dzień korzystania z diety czy dostęp do planów i nagrań treningowych. Co ciekawe, posiłków nie musimy zamawiać na następujące po sobie dni. Osoby z nieregularnym trybem życia mogą łatwo dopasować dni dostaw na przykład wtedy, gdy praca do późna uniemożliwia przyrządzenie pełnowartościowych posiłków.