Body Chief to firma cateringowa dostarczająca całodzienne wyżywienie pod drzwi klienta. Proponuje zdrowe i smaczne dania, także dla osób ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi. Firma może poszczycić się faktem, że w gronie jej klientów znajdują się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Magda Gessler, Damian Janikowski czy Łukasz „Juras” Jurkowski – znane i lubiane osoby z kręgu kultury i sportu.

Body Chief Catering oferuje 11 pełnych programów żywieniowych oraz 2 programy oczyszczające oparte wyłącznie na sokach. Wybrać można dietę klasyczną, dla sportowców, wegetariańską, dieta o niskim IG, dietę bez laktozy lub glutenu oraz obu tych składników, dietę przeznaczoną dla rekonwalescentów, a także dla dzieci oraz mam pragnących zachować ładną i sportową sylwetkę.

W większości menu ilość kalorii mieści się między 1000 a 2500 kalorii. Wyjątek stanowi dieta sportowa, która może mieć maksymalnie 4000 kalorii, i junior, która ma zawsze 1500 kalorii dziennie. Nad prawidłowym połączeniem i zbilansowaniem składników odżywczych pracują wykwalifikowani dietetycy, natomiast zawodowi kucharze troszczą się o to, aby dania były smaczne i urozmaicone.

Firma wykorzystuje rozwiązania ekologiczne, dlatego posiłki pakuje w pudełka wykonane w 90% z celulozy. Catering Body Chief dostarcza posiłki na terenie całego Wrocławia, a dostawa jest nieodpłatna. Następuje zawsze w ustalonych godzinach porannych, natomiast zamówienie realizowane jest już na drugi dzień po zamówieniu menu. Oprócz oferty indywidualnej, Body Chief posiada rozwiązania B2B w postaci obsługi eventów, szkoleń i imprez biznesowych.