Be Diet jest firmą dostarczającą całodniowe posiłki, pod drzwi klienta. Nad zbilansowaniem i wyśmienitym smakiem dań czuwa team Ewy Chodakowskiej, złożony z wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy.

Be Diet Catering proponuje skomponowane pod kątem indywidualnych potrzeb menu i posiłki przygotowane ze zdrowych i naturalnych składników. Team najsłynniejszej polskiej trenerki fitness bierze pod uwagę specjalne potrzeby i preferencje żywieniowe, a także alergie pokarmowe klientów.

Catering pozwala zrzucić nadmierne kilogramy, utrzymać właściwą masę ciała, oraz powiększyć muskulaturę. Dzięki doskonałemu zbilansowaniu, każdy jadłospis dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, nawet przy najmniejszej kaloryczności. Dania są smaczne i urozmaicone, co sprawia, że przejście na dietę staje się przyjemne, a ona sama nie może się znudzić.

Bediet Catering co rano dostarcza 5 zbilansowanych i urozmaiconych posiłków na cały dzień. Klienci zyskują tym samym nie tylko czas, który musieli by przeznaczyć na zakupy i gotowanie, ale też stały rytm posiłków, który jest bardzo istotny dla zmiany sylwetki i nabrania właściwych nawyków żywieniowych. Ilość posiłków sprawia, że nie ma pokus do podjadania, które potrafi zrujnować cały wysiłek włożony w zmianę sylwetki.

Ewa Chodakowska zmieniła wygląd i życie milionów Polek. Jej treningi zachęciły do aktywności fizycznej oraz do zmiany trybu życia. Pozytywne efekty trenerka postanowiła wzmocnić proponując swój catering. Posiłki Bediet dostarczane są na terenie całego Wrocławia, zawsze punktualnie o stałej godzinie.