Cenisz sobie zdrowie i przede wszystkim pyszne jedzenie? Afterfit Catering Wrocław to prawdziwy raj dla smakoszy! Firma cateringowa dostarcza całodzienne diety pudełkowe na terenie Wrocławia. Afterfit Catering proponuje aż 16 specjalnych diet, które możesz swobodnie modyfikować do własnych potrzeb. Każde danie to połączenie wyjątkowego smaku oraz wartości odżywczych, które zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Menu Afterfit – co dobrego znajdziesz w diecie pudełkowej z Wrocławia?

Zastanawiasz się, co znajdziesz w menu Afterfit? Firma każdego dnia dostarczy Ci pod drzwi 5 w pełni zbilansowanych posiłków. Afterfit Catering Wrocław przygotuje wyjątkowe w smaku potrawy, które z pewnością doceni Twoje podniebienie.


Jesteś na specjalnej diecie? Masz alergie pokarmowe? A może nie przepadasz za konkretnymi składnikami, które często pojawiają się w różnych posiłkach? Afterfit Catering Wrocław stworzy dania, które uwzględnią wszystkie Twoje preferencje. Przygotują dla Ciebie dietę bezglutenową, bezlaktozową, wegańską, keto i wiele innych. Tworzymy również posiłki dla tych, którzy po prostu chcą smacznie i dobrze zjeść!

Cennik Afterfit – ile kosztuje całodzienna dieta pudełkowa we Wrocławiu?

Dietę od Afterfit Catering Wrocław zamówisz na okres od 1 do 30 dni. Na dzień przypada 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Każdą dietę dowolnie dostosujesz pod swoje potrzeby. W ramach cateringu zamówisz minimalnie 3 posiłki.

Jakie ceny oferuje firma cateringowa? Cennik Afterfit rozpoczyna się od 47 złotych za dzień przy diecie domowej.

Promocje w Afterfit Catering Wrocław. Czy catering oferuje rabaty?

Afterfit Catering Wrocław stawia na atrakcyjne promocje! Przy zamówieniu powyżej 14 dni oferuje 5% rabatu. Jeśli kupisz dietę pudełkową na więcej niż 30 dni, dostaniesz 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres otrzymasz zniżkę 5%! W Afterfit Catering Wrocław zniżki łączą się. To oznacza, że zjesz pięć posiłków dziennie w naprawdę korzystnej cenie!

Opinie Afterfit – co inni sądzą na temat cateringu?

Dieta pudełkowa od Afterfit Catering Wrocław cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą liczne opinie w sieci. Osoby, które korzystają z diety pudełkowej podkreślają, że dieta pudełkowa jest niezwykle smaczna i bardzo wygodna. Dzięki temu, mogą skupić się na swoich obowiązkach.

Dlatego nie zwlekaj ani chwili dłużej! Jeśli mieszkasz na terenie Wrocławia i szukasz smacznych i zbilansowanych posiłków, postaw na Afterfit! Już teraz zamów swoją wymarzoną dietę.