Afterfit jest firmą cateringową dostarczającą całodzienne diety pudełkowe na terenie całego Wrocławia. Proponuje 14 specjalnych diet, które klient może swobodnie modyfikować, tak aby jak najlepiej pasowały do potrzeb i preferencji.

Catering Afterfit każdego dnia dostarcza klientom pod drzwi 5 w pełni zbilansowanych posiłków. Jadłospisy sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom i zaleceniom dotyczącym żywienia. Wybrać można m.in. dietę pozbawioną glutenu, sportową na zrzucenie nadmiernych kilogramów, detoks, dietę samuraja oraz paleo. Istotne jest szczególnie wyjście firmy naprzeciw wymaganiom zwolenników diety bezmięsnej. Afterfit jako jedna z niewielu, oferuje diety nie tylko wegetariańskie, ale i całkowicie wegańskie. Każdy z jadłospisów klient może zmodyfikować wedle własnego uznania, przez wybór swoich ulubionych dań i odpowiadającej potrzebom i celom kaloryczności posiłków.

Każde z proponowanych menu jest urozmaicony i przygotowywany z wysokiej jakości składników. Kompozycją i zbilansowaniem składników potraw zajmują się wykwalifikowani dietetycy, natomiast doświadczeni kucharze dbają o pyszny smak i aromat posiłków. Dzięki Afterfit przejście na dietę nie wiąże się ze spożywaniem monotonnych i niesmacznych posiłków, które raczej zniechęcają do wytrwania w postanowieniu.

Dietę można zamówić na okres od 1 do 30 dni (bez weekendów). W zamówionym okresie, 5 posiłków dowożone jest bezpośrednio pod drzwi klienta, na obszarze całego miasta. Dowóz następuje zawsze punktualnie i w wyznaczonych godzinach, nawet na najbardziej oddalonych od centrum osiedlach.